Hakkımızda

HİLAL KARGO Nakliyat

HİLAL NAKLİYAT’ın neden Adana evden eve nakliyat firmaları içinde 1 numaralı taşınma şirketi olduğunu keşfedin. Yeni bir eve taşınmak hayatınızın en önemli olaylarından biridir. HİLAL NAKLİYAT olarak bunu biliyor ve daha bir koliyi bile açmadan kendinizi evinizde hissetmenizi sağlıyoruz.

Hilal Kargo Evden Eve Nakliyat Şirketi olarak 1997 senesinden beri Adanada hizmet vermekteyiz.  Tüm Adana için mükemmel hizmet sunmaktayız. Değişen şartlara anında ayak uydurup, gelişen teknolojiyi derhal hizmetlerimize yansıtmaktayız. Ekibimiz düzenli olarak eğitime tabi tutulmakta ve her geçen gün kendini mükemmellik adına daha da geliştirmektedir. HİLAL NAKLİYAT olarak her zaman çevreye saygılı olarak çalışmak ana prensipimizdir.

ZAMANINDA TESLİMAT

HİLAL EVDEN EVE NAKLİYAT olarak zamanınıza saygı duyuyoruz. Nakliye elemanlarımız size söylediğimiz zamanda gelirler ve tam zamanında işi bitirirler. Yani Çarşamba 9.00 da evinizde yada ofisinizde taşımaya hazır olacağımızı söylersek, o zaman orada hazır olacağımıza emin olabilirsiniz. Ekibimiz kendilerine nasıl davranılmasını bekliyorlarsa siz sayın müşterilerimize de aynı şekilde hizmet vermektedirler. Eğer hizmetimizden memnun olmazsanız bizlere bunu nedenleri ile anlatmanızı arzu etmekteyiz. Çünkü bu sonraki hizmet için bizi daha ttiiz çalışmaya geliştirmeye yaramaktadır.

MEMNUNİYET GARANTİLİ

HİLAL NAKLİYAT Adana evden eve nakliyat şirketi olarak her taşımada memnuniyetinizi garanti ediyor ve bunu yazılı hale getiriyoruz. HİLAL NAKLİYAT ile taşınmak size çözülmemiş herhangi bir sorun bırakmayacaktır. Müşteri Hizmetleri departmanımız varlığıyla siz tamamen memnun kalana kadar sizinle 7/24 ilgilenir ve size her konuda yardımcı olur.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 .

İLGİLİ PROFESYONEL KADRO

HİLAL KARGO NAKLİYAT taşınmanın en güzel yoludur. Taşınma gününün ne kadar stresli olabileceğini biliyoruz (ama öyle olması gerekmiyor). Çalışanlarımız herbiri kendi alanında son derece eğitimli, tecrübeli ve tek amaçları müşterilerilerimizin mutluluğudur. Nakliye elemanlarımızdan şöförlerimize , operasyon ekibimize ve satış kadromuza kadar en iyi ekibe sahibiz.Yıllrın deneyimi ile ş-kişiselleştirdiğimiz mükemmel hizmetimizin sizin ve aileniz için yaratacağı farkı deneyimleyin.